VIDEO: Muž rozkopol dvere čerpacej stanice a demoloval všetko čo mu prišlo pod ruku

Muž rozkopol dvere

V noci došlo k vážnemu incidentu na čerpacej stanici v Beladiciach, kde muž výrazne poškodil interiér po tom, ako násilne vnikol dovnútra.

Podľa zamestnankyne čerpacej stanice, ktorá sa stala svedkom udalostí, neznámy muž najprv odcudzil pracovnú bundu, ktorá bola určená pre nočný predaj. Následne agresor rozkopol vstupné dvere a vošiel do predajnej časti stanice, kde začal ničiť vybavenie, potraviny a nápoje. Zamestnanci v obave o svoje životy opustili miesto a volali políciu.

Príslušníci policajného zboru z nitrianskej preventívno-mobilnej jednotky (PMJ) boli na miesto vyslaní operačným dôstojníkom. Policajti rýchlo dorazili na čerpaciu stanicu, kde takticky postupovali a v oblasti za pultom objavili páchateľa. Ten bol pod hrozbou použitia zbrane vyzvaný, aby zastavil svoje protiprávne konanie a vzdal sa. Muž bol následne zadržaný s použitím donucovacích prostriedkov.

Počas kontroly bolo zistené, že ide o 43-ročného muža, ktorý mal pri sebe mobilný telefón a krabičky cigariet, pravdepodobne ukradnuté z čerpacej stanice. Test na alkohol u tohto muža ukázal, že má v krvi 1,79 promile alkoholu, čo výrazne sťažovalo možnosť vypočúvať ho v súvislosti so spáchaným činom.

Na miesto bol vyslaný príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru zo Zlatých Moraviec, ktorý začal trestné stíhanie pre prečin poškodzovania cudzej veci.

zdroj: Polícia SR – Nitriansky kraj

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

speváčka DOMI

Speváčka DOMI predstavuje prvý videoklip k piesni „Idem ďalej“

hmyz v domácnosti

Prečo sa hmyzu páči u vás doma? 8 hlavných dôvodov

údržba práčky

Prečo by ste nemali nechávať dvere práčky zatvorené? 3 dôvody, prečo je to dôležité pre zdravie vašej práčky a vašu domácnosť

cesnak do mrazničky

Patrí cesnak do mrazničky? Prekvapivý spôsob, ako predĺžiť čerstvosť a chuť

levanduľový olej

Mama nemohla nájsť spôsob, ako uspať svoju dcéru: Potom vyskúšala tento „zázračný“ olej a problém bol hneď vyriešený!

Google Správy: Daj nám ⭐