SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrel legendárny hudobník zo známej slovenskej skupiny!

sviečka

Zomrel jeden zo zakladateľov hudobnej skupiny Modus, bubeník a spevák Ľubomír „Kyslík“ Stankovský. Vo veku 72 rokov zomrel jeden z najvýznamnejších predstaviteľov slovenskej hudobnej scény, ktorý svojím talentom ovplyvnil mnohé generácie.

Ľubomír Stankovský, známy pod umeleckým menom „Kyslík“, bol nielen blízkym priateľom a kolegom, ale aj stĺpom kapely Modus, ktorá patrí medzi legendy slovenskej hudby. Jeho odchod zanecháva nezamazateľnú prázdnotu nielen v srdciach jeho priateľov a kolegov, ale aj v celej hudobnej komunite.

V roku 1984 naspieval skladbu „Ty, ja a môj brat“, známu aj pod názvom „Sklíčka dotykov“, ktorá sa stala jedným z jeho najväčších hitov. Počas svojej bohatej kariéry Stankovský prispel k mnohým hudobným projektom a nahrávkam, čím si získal uznanie a obdiv početnej fanúšikovskej základne.

„Ľúbime ťa a nikdy na teba nezabudneme… Tvoja strata nás hlboko zasiahla a miesto v našich srdciach, ktoré bolo vyhradené len pre teba, ostane navždy prázdne,“ znie odkaz od kolegov a priateľov z kapely.

zdroj: Modus

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

speváčka DOMI

Speváčka DOMI predstavuje prvý videoklip k piesni „Idem ďalej“

hmyz v domácnosti

Prečo sa hmyzu páči u vás doma? 8 hlavných dôvodov

údržba práčky

Prečo by ste nemali nechávať dvere práčky zatvorené? 3 dôvody, prečo je to dôležité pre zdravie vašej práčky a vašu domácnosť

cesnak do mrazničky

Patrí cesnak do mrazničky? Prekvapivý spôsob, ako predĺžiť čerstvosť a chuť

levanduľový olej

Mama nemohla nájsť spôsob, ako uspať svoju dcéru: Potom vyskúšala tento „zázračný“ olej a problém bol hneď vyriešený!

Google Správy: Daj nám ⭐