Piatková nehoda v Bratislave: Auto zrazilo vodiča elektrokolobežky, ten skončil v nemocnici!

nehoda

Včera, 23. februára 2024, okolo 19:45 hod., boli bratislavskí dopravní policajti vyslaní k dopravnej nehode na parkovisku nákupného centra na Panónskej ceste.

Podľa doterajších zistení 39-ročná vodička K. D. viedla motorové vozidlo značky Hyundai. V križovatke rovnocenných ciest medzi parkovacími uličkami došlo k zrážke s 35-ročným R. G., vodičom elektrokolobežky. Vodič elektrokolobežky utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali jeho prevoz do jednej z bratislavských nemocníc. U vodičky alkohol na mieste zistený nebol.

Poverený policajt odboru dopravných nehôd Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave začal trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví 39-ročnej K. D.

Polícia SR apeluje na vodičov a ostatných účastníkov cestnej premávky, aby boli na cestách ohľaduplní a dodržiavali dopravné predpisy. Pri jazde na elektrokolobežke je dôležité používať ochranné pomôcky a dbať na zvýšenú opatrnosť.

Zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

údržba práčky

Prečo by ste nemali nechávať dvere práčky zatvorené? 3 dôvody, prečo je to dôležité pre zdravie vašej práčky a vašu domácnosť

cesnak do mrazničky

Patrí cesnak do mrazničky? Prekvapivý spôsob, ako predĺžiť čerstvosť a chuť

levanduľový olej

Mama nemohla nájsť spôsob, ako uspať svoju dcéru: Potom vyskúšala tento „zázračný“ olej a problém bol hneď vyriešený!

plytvanie domácnosť

Štyri predmety v domácnosti, ktorými plytváte najčastejšie

AKTUÁLNE

AKTUÁLNE! Tragická udalosť na Slnečných jazerách v Senci: Utopili sa dvaja 18-roční mladíci

Google Správy: Daj nám ⭐