Dopravná nehoda v Žiline: Poľský vodič kamiónu nafúkal

dopravná nehoda Žilina

Dnes ráno sa v Žiline na ceste I/60 odohrala vážna dopravná nehoda, pri ktorej bol jedným z účastníkov vodič kamiónu, ktorý nafúkal alkohol.

Na ceste číslo I/60, v smere od Bratislavy na Rajec, došlo k vážnej dopravnej nehode. 45-ročný vodič z Poľska, ktorý viedol jazdnú súpravu zloženú z ťahača značky Man a návesu, sa pri prejazde Mostnej ulicou presúval z ľavého do pravého jazdného pruhu. Počas tohto manévru prednou pravou časťou vozidla zachytil ľavú časť osobného motorového vozidla značky Seat Leon, ktoré riadil 30-ročný vodič.

V dôsledku nárazu sa vozidlo Seat Leon dostalo do rotácie a následne narazilo do protiidúceho osobného motorového vozidla značky Toyota Auris, ktoré viedol 28-ročný vodič. Rotujúci Seat Leon taktiež narazil do vozidla Mercedes Sprinter, ktoré riadil 35-ročný vodič z Ukrajiny.

Pri tejto nehode bola zranená 29-ročná spolujazdkyňa z vozidla Toyota Auris, ktorá bola okamžite prevezená RZP do nemocnice. Na mieste nehody bola vykonaná dychová skúška všetkých vodičov. Poľský vodič kamiónu mal pozitívny výsledok s hodnotou 0,26 mg/l alkoholu vo vydychovanom vzduchu, zatiaľ čo ostatní vodiči mali negatívne výsledky.

Čítajte ďalej:

Tragická nehoda motorkára a nákladného auta v Žiline


redakcia fajront.sk, Polícia SR – Žilinský kraj 

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

plytvanie domácnosť

Štyri predmety v domácnosti, ktorými plytváte najčastejšie

AKTUÁLNE

AKTUÁLNE! Tragická udalosť na Slnečných jazerách v Senci: Utopili sa dvaja 18-roční mladíci

pozor

POZOR! Slovensko počas stredy zasiahnu prudké lejaky a krúpy v týchto okresoch, meteorológovia vydali výstrahy 2 stupňa!

Bohuslav Baláž

Polícia pátra po nezvestnom 65-ročnom Bohuslavovi z Považskej Bystrice, nevideli ste ho?

AKTUÁLNE

Obrovská tragédia na Spiši: Iba 3-ročné dieťa zomrelo v rozhorúčenom aute

Google Správy: Daj nám ⭐