AKTUÁLNE! V Čachticiach strieľal muž po rodine vo dvore rodinného domu!

AKTUÁLNE

Polícia Trenčianskeho kraja zasahovala počas víkendu v obci Čachtice, kde obmedzila na osobnej slobode muža obvineného z vyhrážania sa viacerým osobám so zbraňou v ruke.

Incident, ktorý si vyžiadal policajný zásah, sa odohral pred rodinným domom, kde páchateľ konfrontoval jedného z obyvateľov s požiadavkou vrátiť dlžné peniaze. Situácia eskalovala, keď muž vystrelil z plynovej zbrane najmenej šesťkrát – smerom k matke poškodeného, do vzduchu a k nohám poškodeného.

Našťastie, napriek dramatickému priebehu udalosti, neboli hlásené žiadne zranenia. Polícia zadržala páchateľa a umiestnila ho do policajnej cely. Pri obhliadke miesta činu boli zaistené dôležité stopy, ktoré by mohli prispieť k objasneniu prípadu.

Vyšetrovateľ z Nového Mesta nad Váhom následne vzniesol obvinenie voči 34-ročnému mužovi za zločin vydierania. Okrem toho bol na muža podaný podnet na jeho vzatie do väzby. Obvinený, ktorý mal už v minulosti 12 súdnych trestov, čelí teraz možnosti trestu odňatia slobody na 4 až 10 rokov, pokiaľ mu bude vina dokázaná.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

plytvanie domácnosť

Štyri predmety v domácnosti, ktorými plytváte najčastejšie

AKTUÁLNE

AKTUÁLNE! Tragická udalosť na Slnečných jazerách v Senci: Utopili sa dvaja 18-roční mladíci

pozor

POZOR! Slovensko počas stredy zasiahnu prudké lejaky a krúpy v týchto okresoch, meteorológovia vydali výstrahy 2 stupňa!

Bohuslav Baláž

Polícia pátra po nezvestnom 65-ročnom Bohuslavovi z Považskej Bystrice, nevideli ste ho?

AKTUÁLNE

Obrovská tragédia na Spiši: Iba 3-ročné dieťa zomrelo v rozhorúčenom aute

Google Správy: Daj nám ⭐