SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku 53 rokov náhle zomrel spevák známej hudobnej skupiny

sviečka

Česká hudobná scéna prišla o významnú postavu. Vo veku 53 rokov zomrel spevák populárnej skupiny Maxim Turbulenc, Daniel Vali.

Tragickú správu o jeho skone oznámila stanica CNN Prima News. Podľa dostupných informácií Daniel Vali náhle zomrel počas večere s priateľmi, keď ho postihol infarkt. Aj napriek rýchlemu zásahu zdravotníkov sa ho nepodarilo oživiť.

Daniel Vali bol spoluzakladateľom a charizmatickým členom skupiny Maxim Turbulenc, ktorá sa preslávila svojimi originálnymi diskotekovými aranžmami známych piesní. Medzi najobľúbenejšie hity kapely patrí skladba „Jede jede mašinka“. V tomto roku by skupina oslávila 30 rokov svojej hudobnej kariéry.

Úmrtie Daniela Valiho hlboce zasiahlo jeho kolegov a priateľov. Tomáš Báča, známy v kapele ako Timi, vyjadril svoje šokované pocity: „Ještě včera jsme spolu mluvili, byl v naprosté pohodě, plný elánu. Je to strašné. Vůbec nemůžu věřit tomu, co se stalo.“ Svedectvom o jeho obľúbenosti boli aj posledné chvíle strávené so skupinou priateľov, kde bavil všetkých prítomných svojimi vtipmi.

Daniel Vali bol rozvedený a zanechal po sebe dve deti, syna Daniela a dcéru Patriciu. Jeho nečakaný odchod zanechal veľkú prázdnotu nielen v srdciach jeho najbližších, ale aj v celej hudobnej komunite.

Maxim Turbulenc, založená v polovici devadesiatich rokov v Klánovicích spolu s Pavlom Vohnoutom a Petrom Panochom, je známa svojou schopnosťou pretvoriť tradičné melódie do rytmických diskotekových hitov, čím si získala množstvo fanúšikov a ocenení, vrátane 18 platinových desiek. Daniel Vali svojou prácou a osobnosťou zanechal nezmazateľnú stopu v histórii tejto formácie.

zdroj: CNN Prima News

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

plytvanie domácnosť

Štyri predmety v domácnosti, ktorými plytváte najčastejšie

AKTUÁLNE

AKTUÁLNE! Tragická udalosť na Slnečných jazerách v Senci: Utopili sa dvaja 18-roční mladíci

pozor

POZOR! Slovensko počas stredy zasiahnu prudké lejaky a krúpy v týchto okresoch, meteorológovia vydali výstrahy 2 stupňa!

Bohuslav Baláž

Polícia pátra po nezvestnom 65-ročnom Bohuslavovi z Považskej Bystrice, nevideli ste ho?

AKTUÁLNE

Obrovská tragédia na Spiši: Iba 3-ročné dieťa zomrelo v rozhorúčenom aute

Google Správy: Daj nám ⭐