Otrasný prípad: 30-ročný muž vpichol svojej ročnej dcére do nohy ortuť!

ortuť

Súd v Nemecku v stredu odsúdil 30-ročného muža na 13 rokov väzenia za pokus o vraždu, pretože svojej ročnej dcére vpichol do nohy ortuť. Mužova priateľka bola odsúdená na 12 rokov väzenia za účasť na tomto trestnom čine.

Nemecká tlačová agentúra dpa uviedla, že muž z mestečka Springe neďaleko mesta Hannover sa chcel pomstiť matke dieťaťa, ktorá ho opustila krátko po narodení dievčatka.

Podľa obžaloby otec a jeho nová priateľka vedeli, že jed nepovedie priamo k smrti, a chceli batoľaťu spôsobiť obzvlášť silnú bolesť.

Po injekcii dostala dcéra silnú infekciu do nohy a vyrážky po celom tele. Ortuť v jej tele sa našla len náhodou počas tretej operácie súvisiacej s otravou, informovala agentúra dpa.

Otec aj jeho 34-ročná priateľka obvinenie pred súdom v Hannoveri spočiatku odmietali, ale krátko pred skončením procesu sa dvojica priznala, že vlani v júli spoločne vstrekli dievčatku ortuť do ľavej nohy a pravého členka, uviedla dpa.

Nie je jasné, kde si tekutú ortuť zaobstarali.

Obžalovaní sa môžu proti rozsudku odvolať. Mená obžalovaných a obete neboli zverejnené v súlade s nemeckými pravidlami ochrany osobných údajov.

zdroj: apnews.com, Obrázok od 4711018 z Pixabay

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

údržba práčky

Prečo by ste nemali nechávať dvere práčky zatvorené? 3 dôvody, prečo je to dôležité pre zdravie vašej práčky a vašu domácnosť

cesnak do mrazničky

Patrí cesnak do mrazničky? Prekvapivý spôsob, ako predĺžiť čerstvosť a chuť

levanduľový olej

Mama nemohla nájsť spôsob, ako uspať svoju dcéru: Potom vyskúšala tento „zázračný“ olej a problém bol hneď vyriešený!

plytvanie domácnosť

Štyri predmety v domácnosti, ktorými plytváte najčastejšie

AKTUÁLNE

AKTUÁLNE! Tragická udalosť na Slnečných jazerách v Senci: Utopili sa dvaja 18-roční mladíci

Google Správy: Daj nám ⭐