OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Čelnú zrážku s kamiónom neprežila mladá mamička, v aute viezla malé bábätko!

AKTUÁLNE

Dopravní policajti zo Senice vyšetrujú dnešnú dopravnú nehodu, pri ktorej vyhasol život 30 ročnej vodičky osobného auta Kia.


Podľa prvotných informácií mala žena smerovať od obce Popudinské Močidľany na obec Radošovce. Pri prejazde tiahlej pravotočivej zákruty mala z doposiaľ nezistených príčin prejsť do protismeru. Vodič nákladného auta, ktoré išlo v tom čase oproti, sa mal snažiť autu vyhnúť, no zrážke už zabrániť nedokázal.

Mladá vodička utrpela vážne zranenia, ktorým žiaľ na mieste podľahla. Jej 10 mesačné dieťa, ktoré viezla riadne pripútané v detskej autosedačke, si prevzali do starostlivosti privolaní záchranári a previezli ho na vyšetrenia do nemocnice.


Kamionista sa pri nehode nezranil. Policajti mu alkohol v dychu nezistili. Presné príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania. Pri riešení následkov nehody zasahoval aj náš posttraumatický tím.

 

zdroj: Polícia SR – Trnavský kraj 

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

plytvanie domácnosť

Štyri predmety v domácnosti, ktorými plytváte najčastejšie

AKTUÁLNE

AKTUÁLNE! Tragická udalosť na Slnečných jazerách v Senci: Utopili sa dvaja 18-roční mladíci

pozor

POZOR! Slovensko počas stredy zasiahnu prudké lejaky a krúpy v týchto okresoch, meteorológovia vydali výstrahy 2 stupňa!

Bohuslav Baláž

Polícia pátra po nezvestnom 65-ročnom Bohuslavovi z Považskej Bystrice, nevideli ste ho?

AKTUÁLNE

Obrovská tragédia na Spiši: Iba 3-ročné dieťa zomrelo v rozhorúčenom aute

Google Správy: Daj nám ⭐