Vážna dopravná nehoda v Novom Meste nad Váhom: Zranila sa žena a 5-ročné dieťa

dopravná nehoda Nové Mesto nad Váhom

Policajti z Nového Mesta nad Váhom boli včera privolaní k dopravnej nehode, ktorá sa stala na ceste II/581 v katastrálnom území Nové Mesto nad Váhom. Pri nehode sa zranili dve osoby, vrátane malého dieťaťa.

Podľa zistení polície vodička vozidla značky Seat pri výjazde z križovatky na hlavnú cestu pravdepodobne nerešpektovala dopravné značenie „Daj prednosť v jazde“. Následne vošla do jazdnej dráhy vozidlu značky Citroen, ktoré viedol 19-ročný vodič po hlavnej ceste. Ten predchádzal iné vozidlo, čo viedlo k zrážke s vozidlom Seat.

Zranenia a Lekárska Pomoc

Pri dopravnej nehode sa zranila 58-ročná vodička vozidla Seat a jej 5-ročná spolujazdkyňa. Obe boli prevezené na ošetrenie do nemocnice. Našťastie, požitie alkoholických nápojov u vodičov nebolo zistené.

Vyšetrovanie Nehody

Nehoda je momentálne v štádiu šetrenia. Polícia apeluje na vodičov, aby jazdili opatrne a zodpovedne, venovali pozornosť dopravným značkám a signálom a snažili sa predvídať správanie ostatných účastníkov cestnej premávky.

Dôležitosť Bezpečnej Jazdy

Polícia zdôrazňuje, že správne šoférovanie je kombináciou technických zručností, vedomostí a správneho prístupu. Dodržiavaním základných zásad bezpečnej jazdy môžu vodiči prispieť k bezpečnosti všetkých účastníkov cestnej premávky.

Čítajte ďalej:

Tragická dopravná nehoda pri Topoľčanoch: Auto sa zrazilo s kamiónom, čelnú zrážku neprežil 35-ročný muž


redakcia fajront.sk, Polícia SR – Trenčiansky kraj 

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

plytvanie domácnosť

Štyri predmety v domácnosti, ktorými plytváte najčastejšie

AKTUÁLNE

AKTUÁLNE! Tragická udalosť na Slnečných jazerách v Senci: Utopili sa dvaja 18-roční mladíci

pozor

POZOR! Slovensko počas stredy zasiahnu prudké lejaky a krúpy v týchto okresoch, meteorológovia vydali výstrahy 2 stupňa!

Bohuslav Baláž

Polícia pátra po nezvestnom 65-ročnom Bohuslavovi z Považskej Bystrice, nevideli ste ho?

AKTUÁLNE

Obrovská tragédia na Spiši: Iba 3-ročné dieťa zomrelo v rozhorúčenom aute

Google Správy: Daj nám ⭐