SMUTNÁ SPRÁVA! Náhla smrť známeho slovenského hudobníka († 34)

sviečka

Nečakane zomrel slovenský dídžej Ľubomír Rác († 34), široko známy pod umeleckým menom DJ Just Frost po náhlych zdravotných komplikáciách.

Smutnú správu potvrdila na sociálnej sieti Facebook jeho matka, Janka Pavelová Rácová.

Janka Pavelová Rácová vo svojom príspevku vyjadrila hlbokú bolesť: „Najhoršia bolesť pre mamu je, keď stratíte dieťa, aj keď veľké a dospelé, ale dieťa. Najhoršie je, keď je to rýchle a nečakané. Ľubko – Len Frost – Just Frost – od dnes robí zábavu v nebi.“

Ľubomír Rác bol v hudobnom priemysle aktívny viac ako dve dekády, pričom s DJ-ingom začínal v ranom detstve, ovplyvnený otcovou vášňou pre moderné technológie. „Doma sme mali kotučák, prvú vežu, ja som mal prvý walkman a hlavne satelit. Ten mi otvoril dvere do sveta hudby na tú dobu nenormálnym spôsobom, s otcom sme klipy nahrávali na kazety a potom sme si ich púšťali,“ povedal Rác v rozhovore pre portál Vobraze.sk.

DJ Just Frost bol známy svojimi vystúpeniami po boku mnohých významných slovenských hudobníkov a mal blízky vzťah s klubom Montego, kde nielenže vystupoval, ale v jeho záverečnej fáze sa ujal aj role prevádzkovateľa.

Sústrasť a podporu vyjadrili hudobníkovej rodine stovky ľudí na sociálnych sieťach. Na jeho osobnom profile na Facebooku nechali mnohí priatelia, kolegovia a obdivovatelia dojemné odkazy, ktoré odzrkadľujú hlboký vplyv, ktorý mal Ľubomír Rác na svoje okolie a slovenskú hudobnú scénu.

 

zdroj: sobotnik.sk, Janka Pavelová Rácová

 

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

plytvanie domácnosť

Štyri predmety v domácnosti, ktorými plytváte najčastejšie

AKTUÁLNE

AKTUÁLNE! Tragická udalosť na Slnečných jazerách v Senci: Utopili sa dvaja 18-roční mladíci

pozor

POZOR! Slovensko počas stredy zasiahnu prudké lejaky a krúpy v týchto okresoch, meteorológovia vydali výstrahy 2 stupňa!

Bohuslav Baláž

Polícia pátra po nezvestnom 65-ročnom Bohuslavovi z Považskej Bystrice, nevideli ste ho?

AKTUÁLNE

Obrovská tragédia na Spiši: Iba 3-ročné dieťa zomrelo v rozhorúčenom aute

Google Správy: Daj nám ⭐