Slováci, POZOR! Pepco sťahuje z predaja viaceré nebezpečné produkty, obsahujú olovo aj rôzne chemikálie!

pozor

Spoločnosť PEPCO, v záujme ochrany bezpečnosti svojich zákazníkov, oficiálne oznámila stiahnutie viacerých produktov z predaja. Toto rozhodnutie bolo urobené po dôkladnom preskúmaní a testoch, ktoré ukázali možné bezpečnostné riziká spojené s týmito produktmi.

Zoznam Produktov Stiahnutých z Predaja:

  1. PLU 348845 – Prémiový pekáč: Zistilo sa, že nepriľnavý povlak môže odpojiť od plechovej časti produktu, čo môže predstavovať riziko pre užívateľov.
  2. PLU 596629 – Hrnčiarsky kruh: Interné testy odhalili, že tento produkt prekračuje povolený obsah olova v hline, čo je v rozpore s normou EN 71-3:2019+A1:2021.
  3. Farebné ceruzky v tube (PLU 344664, PLU 347467, PLU 349916, PLU 351997, PLU 596332, PLU 599150, PLU 599152, PLU 599153): Tieto produkty nespĺňajú požiadavky nariadenia (ES) 1907/2006 o REACH z dôvodu prekročeného obsahu ftalátov.

Postup pre Zákazníkov:

Ak ste zakúpili ktorýkoľvek z vyššie uvedených produktov, môžete ich vrátiť do najbližšej predajne PEPCO. Obchodný reťazec potvrdzuje, že nákupná cena bude zákazníkom vrátená v plnej výške, pričom predloženie dokladu o kúpe nie je potrebné.

Kontakt pre Ďalšie Informácie:

Zákazníci, ktorí potrebujú ďalšie informácie alebo majú obavy, môžu kontaktovať zákaznícky servis PEPCO na e-maile: zakaznik@pepco.sk.

Spoločnosť PEPCO sa ospravedlňuje za akékoľvek nepríjemnosti a zdôrazňuje svoje záväzky k zabezpečeniu vysokých štandardov bezpečnosti svojich produktov. Akcie podniknuté v tejto súvislosti odrážajú jej odhodlanie chrániť zdravie a bezpečnosť svojich zákazníkov.

O Spoločnosti PEPCO:

PEPCO je uznávaný maloobchodný reťazec ponúkajúci širokú škálu produktov od oblečenia po domáce potreby a hračky, pričom klame dôraz na kvalitu a dostupnosť svojich produktov.

Pre viac informácií navštívte: Webstránka PEPCO

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

AKTUÁLNE

Ďalší útok medveďa! Napadol 34-ročného muža počas jazdy na bicykli, bol prevezený do nemocnice

dopravná nehoda pod Zvolenským zámkom

Vážna dopravná nehoda pod Zvolenským zámkom. Dvaja vodiči skončili v nemocnici

sviečka

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 77 rokov po dlhom boji s vážnym ochorením zomrel obľúbený herec a moderátor

zázvorový elixír na chudnutie

Zázvorový elixír na chudnutie: Najefektívnejší nápoj na spaľovanie brušného tuku

Recept na citrónovú vodu s jedlou sódou

Ako rýchlo dosiahnuť ploché brucho? Vyskúšajte tajný recept s citrónovou vodou

Google Správy: Daj nám ⭐