Polícia posilňuje hliadky na ochranu strategických objektov po celom Slovensku

Polícia posilňuje hliadky

Policajný zbor Slovenskej republiky pokračuje vo zvýšených opatreniach zameraných na ochranu strategických a vytipovaných objektov. Opatrenia zahŕňajú posilnenie hliadok v okolí škôl, obchodných centier a ďalších miest so zvýšeným pohybom osôb.

Policajný zbor SR pokračuje v implementácii zvýšených bezpečnostných opatrení s cieľom chrániť strategické a vytipované objekty. Tieto opatrenia zahŕňajú nielen posilnenie hliadok v okolí škôl, ale aj na miestach s vysokou koncentráciou osôb, ako sú obchodné centrá, nemocnice, úrady, redakcie a televízie. Okrem toho sa zvýšená pozornosť venuje aj ochrane politikov a ďalších významných osôb.

Opatrenia sú navrhované a realizované systematicky na základe analýz bezpečnostných rizík, ktoré sú neustále prehodnocované. V tomto procese polícia úzko spolupracuje s domácimi aj zahraničnými partnerskými službami, čím zabezpečuje aktuálnosť a efektivitu prijímaných opatrení.

Do týchto opatrení sú zapojení tak uniformovaní policajti, ako aj príslušníci z neuniformovaných zložiek. Pre zachovanie efektívnosti a úspešnosti operácií polícia nezverejňuje bližšie informácie z taktických dôvodov.

Čítajte ďalej:

POZOR! Polícia upozorňuje na výskyt medveďa na Hornej Nitre, dobíjal sa do kurína so sliepkami


redakcia fajront.sk, Polícia Slovenskej republiky

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

plytvanie domácnosť

Štyri predmety v domácnosti, ktorými plytváte najčastejšie

AKTUÁLNE

AKTUÁLNE! Tragická udalosť na Slnečných jazerách v Senci: Utopili sa dvaja 18-roční mladíci

pozor

POZOR! Slovensko počas stredy zasiahnu prudké lejaky a krúpy v týchto okresoch, meteorológovia vydali výstrahy 2 stupňa!

Bohuslav Baláž

Polícia pátra po nezvestnom 65-ročnom Bohuslavovi z Považskej Bystrice, nevideli ste ho?

AKTUÁLNE

Obrovská tragédia na Spiši: Iba 3-ročné dieťa zomrelo v rozhorúčenom aute

Google Správy: Daj nám ⭐