Polícia pátra po nezvestnom Lukášovi Rollerovi: Auto sa našlo, muž je stále nezvestný

nezvestný Lukáš Roller

Polícia aj rodina žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 43-ročnom Lukášovi Rollerovi z Bratislavy, ktorý sa zdržiaval v Hamuliakove. Muž je nezvestný viac ako 30 hodín a jeho auto bolo nájdené pri hoteli Kormorán v Šamoríne.

Polícia Trnavského kraja intenzívne pátra po 43-ročnom Lukášovi Rollerovi, ktorý je nezvestný od rána 23. mája 2024. Lukáš Roller, trvalo bývajúci v Bratislave – Devín, sa prechodne zdržiaval v Hamuliakove, okres Senec. Poslednýkrát bol videný, keď odišiel zo svojho prechodného bydliska v Hamuliakove o 06:00 na svojom bielom aute značky Jeep Kompas.

Podľa dostupných informácií sa Lukáš krátko zdržiaval v Šamoríne a neskôr zaparkoval svoje auto pri hoteli Kormorán v časti Čilistov. Posledné stopy ukazujú jeho pohyb pri priesakovom kanáli v tejto oblasti.

Lukáš Roller je opísaný ako 180 cm vysoký muž silnejšej postavy s tmavohnedými krátkymi prešedivenými vlasmi a prešedivenými fúzami a bradou. Jeho držanie tela je mierne zhrbené. Popis jeho oblečenia nie je známy. Polícia zverejnila jeho fotografiu z roku 2002, aby pomohla pri identifikácii.

Polícia aj rodina prosia verejnosť o akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri pátraní. Ak ste muža zazreli od včera, najmä v okolí hotela Kormorán, kontaktujte políciu na bezplatnom čísle 158, formou súkromnej správy na Facebooku Polícia SR – Trnavský kraj alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Čítajte ďalej:

Mimoriadne pátranie: Polícia hľadá nezvestnú Zdenku Vanečkovú


redakcia fajront.sk, Polícia SR – Trnavský kraj

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

speváčka DOMI

Speváčka DOMI predstavuje prvý videoklip k piesni „Idem ďalej“

hmyz v domácnosti

Prečo sa hmyzu páči u vás doma? 8 hlavných dôvodov

údržba práčky

Prečo by ste nemali nechávať dvere práčky zatvorené? 3 dôvody, prečo je to dôležité pre zdravie vašej práčky a vašu domácnosť

cesnak do mrazničky

Patrí cesnak do mrazničky? Prekvapivý spôsob, ako predĺžiť čerstvosť a chuť

levanduľový olej

Mama nemohla nájsť spôsob, ako uspať svoju dcéru: Potom vyskúšala tento „zázračný“ olej a problém bol hneď vyriešený!

Google Správy: Daj nám ⭐