Polícia pátra po nezvestnej Hane Sipkovej: Zmizla v Tatrách, odvtedy o sebe nedala vedieť

nezvestná Hana Sipková

Tridsaťtriročná Hana Sipková z Bratislavy je nezvestná od nedele 26. mája 2024. Polícia vyzýva verejnosť na pomoc pri pátraní po Hane, ktorá sa stratila vo Vysokých Tatrách v Smokovci.

Polícia Prešovského kraja intenzívne pátra po nezvestnej Hane Sipkovej, ktorá zmizla v nedeľu 26. mája 2024 vo Vysokých Tatrách. Hana odišla spred rezortu Hrebienok vo Vysokých Tatrách v Smokovci medzi 23:00 a 23:15 hod., aby sa prešla, a odvtedy o sebe nepodala žiadnu správu a neozýva sa.

Hana Sipková má 33 rokov, je vysoká 165 cm, štíhlej postavy, má hnedé vlasy dlhé po ramená a hnedé oči. Naposledy mala oblečenú ružovo-modrú bundu značky Dynafit, čierne športové nohavice značky Dynafit a koženú hnedú športovú obuv.

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po Hane. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k jej nájdeniu, je možné oznámiť na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva PZ v Poprade na telefónnom čísle 0961 89 3371, resp. na linku 158, alebo prostredníctvom správy na stránke Polícia SR – Prešovský kraj.

Čítajte ďalej:

Tragický pád turistu vo Vysokých Tatrách, zahynul pri výstupe na Gerlachovský štít


redakcia fajront.sk, Polícia SR – Prešovský kraj

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

speváčka DOMI

Speváčka DOMI predstavuje prvý videoklip k piesni „Idem ďalej“

hmyz v domácnosti

Prečo sa hmyzu páči u vás doma? 8 hlavných dôvodov

údržba práčky

Prečo by ste nemali nechávať dvere práčky zatvorené? 3 dôvody, prečo je to dôležité pre zdravie vašej práčky a vašu domácnosť

cesnak do mrazničky

Patrí cesnak do mrazničky? Prekvapivý spôsob, ako predĺžiť čerstvosť a chuť

levanduľový olej

Mama nemohla nájsť spôsob, ako uspať svoju dcéru: Potom vyskúšala tento „zázračný“ olej a problém bol hneď vyriešený!

Google Správy: Daj nám ⭐