Opitý muž v Trenčíne napadol zamestnanca železníc: Najskôr ho zbil, potom sa mu vyhrážal a nakoniec ho aj okradol

podvod na senioroch

Polícia Trenčianskeho kraja vyšetruje brutálny útok, ku ktorému došlo v obvode Železničnej stanice Trenčín. Incident sa odohral, keď opitý muž napadol zamestnanca železníc.

Podľa doterajších zistení páchateľ, pod vplyvom alkoholu, vtrhol do šatne zamestnancov Železničnej stanice Trenčín. Bez akéhokoľvek predchádzajúceho konfliktu fyzicky napadol muža, udrel ho najmenej 10-krát päsťou do tváre, čím mu spôsobil mnohopočetné pomliaždeniny. Počas útoku sa obeti vyhrážal, že ho hodí pod idúci vlak.

Počas útoku napadnutému mužovi vypadol z vrecka mobilný telefón, ktorý si páchateľ prisvojil a následne z miesta odišiel do mesta Trenčín.

Napadnutý muž útok okamžite oznámil polícii a opísal útočníka. Na základe popisu ho v krátkom čase vypátrala a zadržala hliadka Pohotovostnej motorizovanej jednotky KR PZ Trenčín. Páchateľovi bola vykonaná dychová skúška, ktorá ukázala 2,25 promile alkoholu.

Páchateľ polícii uviedol, že konal v afekte rozčúlenia, pretože mu napadnutý odmietol poskytnúť telefonický kontakt na osobu, ktorú hľadal.

Po vykonaní potrebných procesných úkonov vzniesol poverený príslušník PZ Oddelenia železničnej polície PZ Trenčín obvinenie 42-ročnému mužovi pre spáchanie prečinu výtržníctva, v súbehu s prečinom nebezpečného vyhrážania a prečinom krádeže. Prokurátorovi bol podaný návrh na podanie obžaloby.

Čítajte ďalej:

Kamión sa zrazil s autom na kruhovom objazde v Trnave: Polícia hľadá svedkov


redakcia fajront.sk, Polícia SR – Trenčiansky kraj

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

údržba práčky

Prečo by ste nemali nechávať dvere práčky zatvorené? 3 dôvody, prečo je to dôležité pre zdravie vašej práčky a vašu domácnosť

cesnak do mrazničky

Patrí cesnak do mrazničky? Prekvapivý spôsob, ako predĺžiť čerstvosť a chuť

levanduľový olej

Mama nemohla nájsť spôsob, ako uspať svoju dcéru: Potom vyskúšala tento „zázračný“ olej a problém bol hneď vyriešený!

plytvanie domácnosť

Štyri predmety v domácnosti, ktorými plytváte najčastejšie

AKTUÁLNE

AKTUÁLNE! Tragická udalosť na Slnečných jazerách v Senci: Utopili sa dvaja 18-roční mladíci

Google Správy: Daj nám ⭐