MATKE SA VYHRÁŽAL SMRŤOU: 48-ročný muž na ňu chcel vytiahnuť nôž a podpáliť dom

podvod na senioroch

Polícia v Novom Meste nad Váhom vyšetruje prípad, kde sa 48-ročný muž vyhrážal svojej matke smrťou a podpálením domu. Muž bol zadržaný a obvinený z prečinu nebezpečného vyhrážania.

V Novom Meste nad Váhom došlo k vážnemu incidentu, kde sa 48-ročný muž vyhrážal svojej matke smrťou. Podľa doteraz zistených informácií sa syn najskôr v obývacej izbe rodinného domu pýtal matky, či ju má zabiť, pričom vytiahol nôž zo zásuvky a položil ho na stôl. Následne jej povedal, že podpáli dom, a držal v ruke zapálené reklamné letáky.

Situácia sa presunula do záhrady rodinného domu, kde muž pokračoval v vyhrážkach, že si dá spraviť DNA testy a ak zistí, že žena nie je jeho matkou, zabije ju. Vystrašená matka, obávajúca sa o svoj život a zdravie, kontaktovala políciu.

Polícia na miesto okamžite zasiahla a muža zadržala. Pri dychovej skúške bola u neho zistená prítomnosť alkoholu v dychu vo výške 2,25 promile. Muž bol následne obmedzený na osobnej slobode a umiestnený v cele policajného zaistenia.

Polícia v Novom Meste nad Váhom obvinila 48-ročného muža z prečinu nebezpečného vyhrážania a podala podnet na návrh jeho vzatia do väzby.

Čítajte ďalej:

Agresívny muž s nožom sa vyhrážal cestujúcim v bratislavskej električke: Hrozí mu väzenie!


redakcia fajront.sk, Polícia SR – Trenčiansky kraj

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

speváčka DOMI

Speváčka DOMI predstavuje prvý videoklip k piesni „Idem ďalej“

hmyz v domácnosti

Prečo sa hmyzu páči u vás doma? 8 hlavných dôvodov

údržba práčky

Prečo by ste nemali nechávať dvere práčky zatvorené? 3 dôvody, prečo je to dôležité pre zdravie vašej práčky a vašu domácnosť

cesnak do mrazničky

Patrí cesnak do mrazničky? Prekvapivý spôsob, ako predĺžiť čerstvosť a chuť

levanduľový olej

Mama nemohla nájsť spôsob, ako uspať svoju dcéru: Potom vyskúšala tento „zázračný“ olej a problém bol hneď vyriešený!

Google Správy: Daj nám ⭐