Dvaja muži v kuklách sa pred policajtmi skryli za smetný kôš: Neuveríte prečo

drogy Nitra

Policajti z Nitrianskeho kraja počas nočnej služby zadržali dvoch mužov na Hviezdoslavovej triede v Nitre. Jeden z nich mal pri sebe drogy a digitálnu váhu, čím si vyslúžil obvinenie za drogovú trestnú činnosť.

Počas nočnej služby na Hviezdoslavovej triede spozorovali policajti nitrianskej PMJ na parkovisku dve osoby s kuklami na hlavách. Muži, keď zbadali policajnú hliadku, pokúsili sa ukryť za smetný kôš. Tento podozrivý manéver upútal pozornosť policajtov, ktorí sa rozhodli ich skontrolovať.

Po zadržaní a kontrole sa zistilo, že ide o 36 a 37-ročných mužov. Starší z dvojice, 37-ročný muž, sa počas kontroly správal nervózne a roztržite. Javil známky požitia omamných a psychotropných látok. Na otázku policajtov, či užil alkohol alebo inú omamnú látku, priznal, že je užívateľom drog. Dobrovoľne vydal plastové vrecko s obsahom bielej kryštalickej látky a digitálnu váhu.

Policajti ho okamžite obmedzili na osobnej slobode a predviedli na obvodné oddelenie na ďalšie procesné úkony. V súvislosti s týmto incidentom bolo začaté trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť.

Čítajte ďalej:

Mimoriadne pátranie: Polícia hľadá nezvestnú Zdenku Vanečkovú


redakcia fajront.sk, Autor fotky: Christian Schröter, Polícia SR – Nitriansky kraj

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

speváčka DOMI

Speváčka DOMI predstavuje prvý videoklip k piesni „Idem ďalej“

hmyz v domácnosti

Prečo sa hmyzu páči u vás doma? 8 hlavných dôvodov

údržba práčky

Prečo by ste nemali nechávať dvere práčky zatvorené? 3 dôvody, prečo je to dôležité pre zdravie vašej práčky a vašu domácnosť

cesnak do mrazničky

Patrí cesnak do mrazničky? Prekvapivý spôsob, ako predĺžiť čerstvosť a chuť

levanduľový olej

Mama nemohla nájsť spôsob, ako uspať svoju dcéru: Potom vyskúšala tento „zázračný“ olej a problém bol hneď vyriešený!

Google Správy: Daj nám ⭐