AKTUÁLNE! Tragická udalosť na skládke biomasy vo Vrbovciach: Muža zavalil betónový panel!

polícia vstup zakázaný

Vo Vrbovciach, časti obce Veľké Teriakovce v okrese Rimavská Sobota, sa odohrala smutná udalosť, pri ktorej prišiel o život 58-ročný muž. Incident sa stal v areáli skládky biomasy, kde ho pravdepodobne privalil betónový panel. Ako prvý o tom informoval portál TV JOJ.

Okolnosti Nehody

Podľa dostupných informácií boli v čase nešťastia na mieste tri osoby, vrátane majiteľa firmy. Obyvatelia neďalekých domov uviedli, že počuli obrovský krik, ktorý následne upútal ich pozornosť. Situáciu opísal jeden z obyvateľov Vrboviec, Ľubomír: „Záchranári prišli, ale už to bolo zbytočné. Zranenia boli fatálne.“

Telo nebohého bolo nájdené v blízkosti zvaleného betónového piliera. Majiteľ firmy, zjavne v šoku z udalosti, našiel muža s vážnymi poraneniami, ktorým na mieste podľahol. Detaily o tom, ako presne k nešťastiu došlo, zatiaľ nie sú jasné. Majiteľ firmy vyjadril svoje hlboké znepokojenie a smútok nad stratou života: „Neviem, čo konkrétne sa stalo. Bol to strašný šok, je to veľká tragédia.“

Vyšetrovanie Prípadu

Polícia momentálne vyšetruje okolnosti, za ktorých k tragédii došlo. Boli zahájené procesné úkony, vrátane pitvy, ktorá by mala pomôcť objasniť presnú príčinu smrti. Hovorkyňa KR PZ Banská Bystrica Petra Kováčiková uviedla, že bližšie informácie nebudú zo strany polície poskytované, kým prebieha vyšetrovanie. Prípad je vyšetrovaný ako prečin usmrtenia.

 

 

zdroj: noviny.sk, ilustračný obrázok:Polícia SR – Žilinský kraj

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

plytvanie domácnosť

Štyri predmety v domácnosti, ktorými plytváte najčastejšie

AKTUÁLNE

AKTUÁLNE! Tragická udalosť na Slnečných jazerách v Senci: Utopili sa dvaja 18-roční mladíci

pozor

POZOR! Slovensko počas stredy zasiahnu prudké lejaky a krúpy v týchto okresoch, meteorológovia vydali výstrahy 2 stupňa!

Bohuslav Baláž

Polícia pátra po nezvestnom 65-ročnom Bohuslavovi z Považskej Bystrice, nevideli ste ho?

AKTUÁLNE

Obrovská tragédia na Spiši: Iba 3-ročné dieťa zomrelo v rozhorúčenom aute

Google Správy: Daj nám ⭐