AKTUÁLNE! Agresívny muž v Brezovej pod Bradlom napadol kamaráta a potom aj policajtov!

polícia

Počas víkendu zasahovali policajti v miestnom pohostinstve v Brezovej pod Bradlom, kde došlo k fyzickému napadnutiu medzi dvoma mužmi. Incident sa odohral po tom, ako účastníci konfliktu popíjali a následne sa pohádali.

Páchateľ napadol poškodeného tak, že ho zvalil na zem a opakovane ho udrel päsťou do tváre. Poškodený utrpel zranenia v oblasti úst a nosa, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie v nemocnici.

Agresívne správanie páchateľa neprestalo ani po príchode policajnej hliadky. K policajtom sa správal vulgárne a vyhrážal sa im ublížením na zdraví. Na jeho spacifikovanie museli policajti v zmysle zákona použiť donucovacie prostriedky a nasadiť mu putá. Muž sa však aj naďalej bránil a kopal okolo seba, pričom zasiahol aj jedného z policajtov.

Po zadržaní bol muž umiestnený v cele policajného zaistenia. Dychová skúška preukázala, že v krvi mal 1,60 promile alkoholu.

Poverený príslušník z Nového Mesta nad Váhom vzniesol 32-ročnému mužovi obvinenie pre spáchanie prečinu výtržníctva a prečinu útoku na verejného činiteľa. Obvinený, ktorý bol už v minulosti súdne trestaný, čaká v cele policajného zaistenia na rozhodnutie súdu o jeho ďalšom osude.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj 

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Najnovšie články

plytvanie domácnosť

Štyri predmety v domácnosti, ktorými plytváte najčastejšie

AKTUÁLNE

AKTUÁLNE! Tragická udalosť na Slnečných jazerách v Senci: Utopili sa dvaja 18-roční mladíci

pozor

POZOR! Slovensko počas stredy zasiahnu prudké lejaky a krúpy v týchto okresoch, meteorológovia vydali výstrahy 2 stupňa!

Bohuslav Baláž

Polícia pátra po nezvestnom 65-ročnom Bohuslavovi z Považskej Bystrice, nevideli ste ho?

AKTUÁLNE

Obrovská tragédia na Spiši: Iba 3-ročné dieťa zomrelo v rozhorúčenom aute

Google Správy: Daj nám ⭐